انتخاب هدیه

معنای هر رنگ گل رز

برای خرید یک هدیه ی بی نقص، لازمه که خیلی از مسائل تخصصی و ریز رو بدونیم. مثلا معنای هر رنگ گل رز یکی از اینهاست. باید بدونیم هر رنگ گل رز چه معنایی رو در ذهن مخاطب تداعی میکنه. در ادامه به بررسی انواع رنگ گل رز میپردازیم:
رز سرخ
گلهای رز قرمز به معنی عشق ، عشق واقعی ، عاشقانه ها شکوفه می دهند. گل سرخ یک گل سرخ کلاسیک “دوستت دارم” است ، و این یک انتخاب محبوب برای سالگرد عشق است. هنگامی که از گل رز قرمز برای دسته گل عروس استفاده می شود ، آنها نشان از سعادت در ازدواج و همچنین احترام و تقدیر واقعی نسبت به یکدیگر دارند. گل رز قرمز می تواند به معنای آماده بودن برای تعهد باشد و اشتیاق عمیقی برای آن فرد دارد. در نهایت ، اگر می خواهید به کسی بگویید که آنها را دوست دارید ، یک گل رز قرمز راهی برای آن است!
گل رز بنفش
رز بنفش نشانگر رازی نهفته و عشقی پنهان است.
گل رز آبی
گل رزهای آبی بیانگر رمز و راز ، غیرممکن یا غیر قابل دستیابی است. اگر یک گل رز آبی را به کسی هدیه کنید یعنی به او می گویید “فوق العاده فوق العاده بی نظیر هستید”. گل رز آبی برای زنی که به راه و روش زندگی خودش است ، عالی است.
گل رز شیکگل رز زرد
در زمان ویکتوریا ، گل رز زرد معنای بسیار متفاوتی نسبت به امروز داشت. در حالی که قبلاً نمادی از حسادت بود ، اکنون نماد گل رز زرد نشان دهنده دوستی ، شادی و دلسوزی است. این گلهای زیبا به رنگ آفتاب همچنین می تواند گرما ، لذت ، خوشحالی و محبت را به شما منتقل کند ، همچنین می گوید موفق باشید ، به استقبال بیایید و مرا به یاد بسپارید. گل رز زرد گل رز مناسب برای یک دوست صمیمی زیرا این شکوفه ها مطمئناً روز هر کسی را روشن تر می کند!
گل رز سیاه
گل رز سیاه شکوفه ای مرموز است که می تواند معانی بسیاری را منتقل کند. رنگ سیاه و معنی گل رز سیاه اغلب با مرگ و عزاداری مترادف بوده و معمولاً در مراسم تشییع جنازه همانند گل ترحیم استفاده می شود. اما گل رز سیاه نیز معنای مثبت تری دارد. آنها می توانند برای شروع چیزهای جدید و تغییرات اساسی باشند. گل های رز سیاه با نشانه تولد می توانند اعتماد به نفس  ایجاد کنند و می توانند امید و شجاعت به همراه آورند.

دیدگاهتان را بنویسید